معاون آموزشی وزارت علوم، در بازدید از دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی نوشهر این دانشگاه را منحصر به فرد خواند
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در بازدید از دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی نوشهر از آمادگی وزارت علوم برای تقویت اعضای هیئت علمی و رشته های تخصصی این دانشگاه خبرداد.
دکتر شریعتی نیاسر این دانشگاه را  منحصر به فرد خواند وگفت:امروز تحت تاثیر نظم ، اقتدار ، غرور ملی و  انگیزه زیاد دست اندرکاران این مجموعه قرار گرفتم و همین  مسئله می تواند انگیزه ها را برای حمایت بیشتر آن تقویت کند.
 فرمانده نیروی دریایی ارتش هم در این دیدار با اشاره به ظرفیت دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی نوشهر برای آموزش و تربیت دریا نوردان کشور ، از این دانشگاه به عنوان قطب آموزش نیروی دریایی یاد کرد. 
امیر دریا دار حبیب الله سیاری با اشاره به پنج دانشکده برق ، مکانیک ، مدیریت، عرشه و تفنگدار دریایی این دانشگاه گفت: با توجه به امکانات و آموزش مناسب این دانشگاه ، دانش آموختگان آن هزاران کیلومتر دورتر از خاک جمهوری اسلامی در حال دریانوردی هستند.
وی همچنین تبادل علمی با دیگر دانشگاه ها را از اولویت های کاری این دانشگاه اعلام کرد و افزود: اگرچه امکانات کنونی دانشگاه نیازهای ما را برطرف می کند اما نوسازی هم  جزو برنامه های کاری آینده ماست .

 

منبع خبر

633