<%=StrTitr %>
کدخبر : 417
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۹:۰۳
تعداد بازدید :    13354

دویست و دهمین جلسه هیأت عالی جذب

جلسه ۲۱۰ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۳/۱ در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از تخصیص ۱۹۰۴ مجوز جذب از سال ۹۲ تا ۹۶ به این وزارتخانه ارائه کردند. ایشان یادآورشدند بیشترین زمان ارسال پرونده در ماه های ۷و۸و۹  بعد از فراخوان است و تقریبا ظرف مدت یک سال پرونده ها در هیأت مرکزی جذب بسته می شود. وی تأکیدکرد در هیأت مرکزی جذب در فاصله زمانی ۱۴ تا ۲۸ روز به پرونده ها رسیدگی می شود و  ازسال ۹۶ پرونده را به صورت فیزیکی نمی پذیریم.
سپس رئیس هیأت عالی جذب گفتند: تقویم زمانی هر ترم ارائه شود و به دانشگاه ها اطلاع داده شود که از فراخوان بهمن ۹۶ به بعد پرونده فیزیکی پذیرفته نمی شود و باید دانشگاه ها به صورت الکترونیکی اطلاعات را ثبت کنند. همچنین دانشگاه ها در شهریور ۹۷ اعلام نیاز خود را مانند دانشگاه های وزارت علوم در سامانه بارگذاری کنند تا هیأت مرکزی جذب وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای اخذ مجوز ازسازمان امور استخدامی انجام دهد.
در ادامه اعضای جلسه بر لزوم تصمیم گیری در خصوص متقاضیان، صرفا در هیأت اجرایی جذب تأکید کردند. در این جلسه اعضای پیشنهادی هیأت مرکزی جذب وزارت علوم طرح و بررسی شد و تصویب اعضای این هیأت به جلسه آتی هیأت عالی جذب موکول شد. در پایان جلسه تعدادی از اعضای هیئت‌های اجرایی و کارگروه صلاحیت عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، علوم پزشکی جندی شاپور، دانشگاه صنعتی اصفهان، استانی اصفهان، دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول، دانشگاه حکیم سبزواری، دانشگاه صنعتی شیراز، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری موفق به کسب رأی اعضای هیئت عالی جذب شدند.        

منبع خبر:دبیرخانه هیأت عالی جذب