<%=StrTitr %>
کدخبر : 570
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۱:۰۶
تعداد بازدید :    941
براساس مصوبه هیأت مرکزی جذب؛
شرایط بازگشت استادان شاخص به دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد.

هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر تصویب بازگشت اساتید شاخص بدون در نظر گرفتن شرایط سنی به این دانشگاه مقرر کرد شرایط و تسهیلات ویژه‌ای برای حضور و تدریس این اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی امروز با حضور دکتر علی‌اکبر ولایتی، رئیس هیأت مؤسس و امناء و رئیس هیأت جذب مرکزی و دکتر محمدمهدی طهرانچی، سرپرست این دانشگاه تشکیل جلسه داد.

بر اساس این گزارش در این جلسه مقرر شد اساتید شاخص و دانشمندی که پیش از این به علت برخی رویه‌ها از تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی محروم شده‌بودند، بدون در نظر گرفتن شرایط سنی به این دانشگاه بازگردند.

هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با انتقاد از برخی رویه‌ها در گذشته که منجر به بازنشستگی و خروج برخی اساتید نخبه و شاخص از فضای دانشگاه آزاد شده‌بود، مقرر کرد شرایط و تسهیلات ویژه‌ای برای حضور و تدریس این اساتید در دانشگاه در نظر گرفته شود.

دکتر ولایتی، رئیس هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با بیان اینکه این اساتید شاخص سرمایه‌های بی‌نظیری در حوزه آموزش عالی کشور هستند، گفت: امیدواریم این ستارگان سپهر علم، تمدن و فرهنگ درخواست ما را برای حضور مجدد در دانشگاه آزاد اسلامی بپذیرند و دانشجویان را از اندوخته پربار علمی خود محروم نکنند.

لازم به ذکر است معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مکلف شد ضمن شناسایی اساتید نخبه‌ای که از تدریس در این دانشگاه به دلیل شرایط سنی محروم شدند، گزارش آن را به هیأت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کند.